Stella McCartney

Stella McCartney - logo

Stella McCartney to jedna z najbardziej znanych angielskich projektantek mody, która w 2001 roku założyła własną firmę razem z grupą Kering (Gucci, Saint Laurent, Bottega Veneta etc.). Przez ostatnie 17 lat Stella McCartney zajmuję się produkcją wyjątkowych ubrań, torebek, butów oraz akcesoriów. Od 2008 roku w asortymencie marki można także znaleźć pełną wdzięku bieliznę, która zachwyca klasyczną kolorystyką i idealnie dobranymi fasonami. Moda przenoszona z pokazów na ulice również może być trwała, funkcjonalna i odznaczać się wysoką jakością! A co do jakości…
Stella McCartney wykreowała ideę przyświecającą projektowaniu mody, mianowicie jak najmniej inwazyjną dla środowiska. Początkowo idea ta nie znalazła dużego poparcia w świecie mody, jednak gdy odnalazła swoich zwolenników, zainteresowanie marką niesamowicie wzrosło. Co więcej - w asortymencie marki znalazły się niepowtarzalne perfumy tworzone metodą wyjątkowo przyjazną środowisku, które nie są testowane na zwierzętach.
Bielizna Stella McCartney to bielizna luksusowa, nieskazitelnie zaprojektowana i wygodna. Idealna dla współczesnej kobiety, która ceni sobie naturalne piękno. Wykonana z naturalnych, specjalnie projektowanych tkanin bielizna zapewnia komfort nawet najbardziej wymagających klientek, a niezobowiązujące kroje i kolory dodają lekkości i stylu każdej stylizacji.

Stella McCartney - foto

Ustaw kierunek rosnący

Ustaw kierunek rosnący