Melissa Odabash

Melissa Odabash - logo

Melissa Odabash to była modelka, która pod swoim nazwiskiem stworzyła markę strojów kąpielowych oraz plażowych ubrań, która obecnie uchodzi za jedną z najlepszych na rynku. Przez wiele lat mieszkała i pracowała we Włoszech, a zawód modelki narodził w niej poczucie tego, jakie są oczekiwania wobec kobiet od strojów kąpielowych i ubrań plażowych.
Od samego początku powstania marki, każda z kolekcji była tworzona i projektowana w taki sposób, aby poza pięknym wyglądem poprawiała i dodatkowo modelowała sylwetkę. Ponadczasowe kostiumy zaprojektowane z wykorzystaniem innowacyjnych tkanin i prostego kroju, mają na celu dopasowanie się do wszystkich sylwetek.
Debiutancka kolekcja Melissa Odabash ukazała się w 1999 roku, po której brytyjski Vouge okrzyknął ją tytułem „ Ferrari w świecie bikini”. Kolekcja szybko stała się wyrazem elegancji i wyrafinowania luksusowej marki lifestylowej. Wprowadzenie kolekcji Melissa Odabash to wprowadzenie mody w świat strojów kąpielowych oraz całego asortymentu uzupełniającego kolekcję, np. tuniki plażowe, kapelusze, klapki, akcesoria.
Melissa Odabash została uhonorowana tytułem „Designer of the Year” w Paryżu, „Projektantem strojów kąpielowych roku” oraz „Marką roku” podczas nagród London Lifestyle, do którego ponownie została nominowana.

Melissa Odabash - foto

  1. 1
  2. 2

Ustaw kierunek rosnący

  1. 1
  2. 2

Ustaw kierunek rosnący