La Perla

La Perla - logo

Kunszt, zmysłowość i elegancja, innowacyjność z tradycją i doskonała znajomość kobiecego ciała, to filary marki La Perla. Historia marki sięga 1954 roku, kiedy gorseciarka Ada Masotti otworzyła niewielki sklep w Bolonii, mieście gdzie od stuleci kwitł przemysł tekstylny. W latach sześćdziesiątych dwudziestego wieku mały sklepik funkcjonował już jako spora rodzinna firma. Kolekcje La Perla zawierają liczne elementy tworzone ręcznie, lub przy użyciu tradycyjnych technik, takie jak koronki Leavers, tkane na maszynach z XIX wieku. Żadnych kompromisów w kwestii jakości, to motto Masotti, któremu marka pozostaje wierna.
Projektantka zawsze tworzyła bieliznę, która odzwierciedla trendy i zmiany zachodzące w modzie, oraz w niezwykły sposób podkreśla piękno kobiecego ciała. Przywiązując ogromną wagę do innowacji, w latach sześćdziesiątych La Perla jako pierwsza w Europie zaoferowała klientkom bieliznę wielokolorową, a kilka lat później wykorzystała w produkcji bielizny elastyczną koronkę, szyjąc z niej pierwsze idealnie przylegające do ciała body. W latach siedemdziesiątych La Perla dodała do swojej oferty linię plażową inspirowaną kreacjami Haute Couture.
Dziś La Perla to globalny lider w dziedzinie luksusowej bielizny. Marka wychodzi naprzeciw potrzebom kobiet, zawsze mając na uwadze różnorodność ich stylów życia,  jednocześnie wiedząc, że każda z nich pragnie wyglądać zmysłowo i elegancko, a w bieliźnie czuć się dobrze i pięknie. Zmysłowe kreacje łączą rzemiosło najwyższej jakości oraz włoskie wzornictwo, innowacyjność i tradycję. Przy powstawaniu bielizny wykorzystywane są prawdziwe koronki ręcznie nanoszone na bieliznę. Proces powstawania bielizny La Perla jest bardzo precyzyjny i poparty ogromnym doświadczeniem oraz tradycją.

La Perla - foto

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Ustaw kierunek rosnący

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Ustaw kierunek rosnący