Ermanno Scervino

Ermanno Scervino - logo

Ermanno Scervino to włoska marka założona w 2000 roku we Florencji, będąca usposobieniem międzynarodowego stylu z włoską jakością. Od początku istnienia głównym torem stała się interakcja między wiedzą, a eksperymentowaniem w produkcie łączącym rzemiosło, doskonałość i innowacyjność. Dzisiaj Ermanno Scervino tworzy kolekcje odzieży i akcesoriów dla kobiet, mężczyzn i dziewczynek, a także stroje kąpielowe i bieliznę.
Od samego początku marka została doceniona przez świat mody, a dzięki swojej silnej tożsamości i oryginalności stylistycznej osiągnęła ogromy sukces. Projekty Ermanno Scervino oferują nieograniczony i innowacyjny luksus dla silnych i namiętnych kobiet, które nie boją się nosić luksusowo. Kostiumy oraz odzież plażowa tej marki to połączenie romantyzmu z elegancją. Warto zwrócić uwagę na fakt, iż wszystkie kolekcje Ermanno Scervino zachowane są w tej samej stylistyce. Każdy projekt jest absolutnie przemyślany w taki sposób, aby cała kolekcja była spójna.
Pierwszym skojarzeniem dla marki będą piękne, ręcznie wykonane zdobienia, luksusowa koronka i przepiękne, delikatne tkaniny produkowane specjalnie pod projekt, nigdy odwrotnie.

Ermanno Scervino - foto

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Ustaw kierunek rosnący

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Ustaw kierunek rosnący