ERES

Eres - logo

Eres to francuska marka będąca częścią grupy Chanel S.A produkująca kostiumy kąpielowe oraz bieliznę od ponad 40 lat. Eres jako marka, która rozpoczęła rewolucję w produkcji modnych i luksusowych dóbr, zyskała uznanie najbardziej wymagających kobiet, inspirując się ich życiem, potrzebami i pragnieniami. Unikalne podejście Eres doprowadziło do nowej filozofii - sztuki ciała „The Art. Of the Body” - kobiecości i nowoczesnej zmysłowości, a głównym założeniem marki jest zrozumienie i spełnienie wszystkich oczekiwań kobiet.
Filozofia marki to szacunek dla kobiecego ciała i jego linii w oparciu o idealną konstrukcję modeli, które ukryją wszelkie niedoskonałości zapewniając przy tym poczucie wyjątkowości.
Kolekcje Eres są wynikiem lat badań i unikalnego, ponadczasowego projektu dopasowanego do każdej kobiety. Począwszy od kolorów, które pasują do wszystkich odcieni skóry, po fasony, które pasują do każdego typu sylwetki marka wygenerowała swój wyrafinowany i niezwykle współczesny styl. Markę charakteryzują wysokiej jakości materiały, innowacyjna kolorystyka oraz klasyczne cięcia.

Eres - foto

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4

Ustaw kierunek rosnący

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4

Ustaw kierunek rosnący