Agent Provocateur

Agent Provocateur - Logo

Marka Agent Provocateur powstała w Londynie w 1994 roku. Od tego czasu nieprzerwanie kreuje modę i styl w każdym zakątku świata, stając się globalnym wyznacznikiem trendów dla innych producentów.
Agent Provocateur jest bowiem synonimem pewności siebie, zmysłowości i oryginalności.  Produkty tej marki są kunsztowne, ręcznie szyte, zawsze doskonale dopasowane i wykonane z najlepszej jakości materiałów - jedwabie, koronki Sophie Hallette, Leavers i guipure. Agent Provocateur  w każdej kolekcji odwołuje się do innego obszaru kobiecej zmysłowości i seksualności, czerpiąc ze swoich brytyjskich korzeni. Nikt inny na świecie nie łączy w tak wyjątkowy sposób seksowności, prowokacyjności i tajemnicy z niepowtarzalnym angielskim poczuciem humoru.
Tym, co czyni markę wyjątkową, jest zachowanie proporcji między prowokacyjnością, a igraniem z wyobraźnią. Wśród wiernych jej klientów są między innymi: Madonna, Gwen Stephanie, Victoria Beckham, Kate Moss, czy Paris Hilton.
W Polsce ta najsłynniejsza brytyjska marka luksusowej bielizny jest obecna od grudnia 2013 roku. Jej butiki znajduja się przy ul. Mokotowskiej 59 oraz w budynku Metropolitan przy pl. Piłsudskiego 1 w Warszawie.

Agent Provocateur - Foto

  1. 1
  2. 2

Ustaw kierunek rosnący

  1. 1
  2. 2

Ustaw kierunek rosnący