Loading..
Processing... Please wait...

Produkt został pomyślnie dodany do Twojego koszyka.Chcesz mieć pewność, że zamówienie otrzymasz przed świętami? Sprawdź gwarantowane daty dostawy

Standardowa wysyłka

22.12, Przed 15:00
Wysyłka w Warszawie

23.12, Przed 15:00
Piękny manicure na wiosnę - przegląd najlepszych odżywek do paznokci
By Apazine

Jeśli marzysz, by mieć długie i mocne paznokcie, musisz o nie zadbać już teraz! To najlepszy moment, aby rozpocząć kurację regenerującą, która wzmocni płytkę tak, by wiosną Twój manicure był zachwycający i nieskazitelny! Wybór preparatów odżywiających jest dziś ogromny, poniżej znajdziesz te najskuteczniejsze.

1. Collistar Nails Filler Concealer

Jeśli jesteś przyzwyczajona do noszenia lakieru na paznokciach, zamień go przez pewien czas na odżywkę w lakierze! Ten od Collistar zawiera komplet witamin, które wnikną w strukturę paznokcia i wzmocnią go od wewnątrz.

http://www.iperfumy.pl/collistar/nail-filler-concealerregenerujcy-lakier-do-paznokci-z-witaminami/

 

2. OPI Nail Envy

Kolejna alternatywa dla zwykłego lakieru- marka OPI stworzyła odżywkę bogatą w proteiny, która doskonale utwardza naturalne paznokcie. Dla uzyskania maksymalnego efektu producent zaleca stosowanie samej odżywki przez okres trzech tygodni.

http://www.iperfumy.pl/opi/nail-envy-lakier-wzmacniajcy-slabe-i-zniszczone-paznokcie/

 

3. Dior Nail Glow

Jeśli na co dzień nosisz delikatny manicure i chcesz dać swoim paznokciom chwilę wytchnienia- wypróbuj odżywkę w lakierze od Dior. Wydobywa ona naturalne piękno z paznokcia, różowi płytkę i optycznie wybiela końcówkę, tworząc efekt francuskiego manicure!

http://www.iperfumy.pl/dior/nail-glow-pielgnacja-wybielajca-do-paznokci/

 

4. Dior Creme Abricot

Zupełnie innym produktem odżywiającym paznokcie od Dior jest krem, który należy systematycznie wcierać w płytkę, aby po niedługim czasie zauważyć szybki jej wzrost. Dodatkowo paznokcie są nawilżone, zregenerowane i wyraźnie zdrowsze.

https://www.douglas.pl/douglas/Makija%C5%BC-Paznokcie-Piel%C4%99gnacja%20paznokci-Dior-Manicure-Creme-Abricot_productbrand_3000001722.html?sourceRef=dOkSSucz9

 

5. SVR Xérial 40

Polecany przez specjalistów żel głęboko poprawiający stan paznokci. Zamieni nawet mocno zniszczone i zniekształcone paznokcie w gładkie i równe.

http://www.iperfumy.pl/svr/xerial-40-zel-do-zniszczonych-paznokci/

 

6. Dr. Hauschka Hand And Foot Care

Olejki także świetnie sprawdzają się, gdy potrzebujemy głębokiego nawilżenia i odbudowy. Naturalne składniki zostały dobrane tak, by regenerować i chronić płytkę paznokci przed mikrourazami i szkodliwymi czynnikami z zewnątrz.

http://www.iperfumy.pl/dr-hauschka/hand-and-foot-care-olejek-neem-do-paznokciw-pisaku/

Komentarze (0)
Brak komentarzy
Zostaw komentarz