Loading..
Processing... Please wait...

Produkt został pomyślnie dodany do Twojego koszyka.Chcesz mieć pewność, że zamówienie otrzymasz przed świętami? Sprawdź gwarantowane daty dostawy

Standardowa wysyłka

22.12, Przed 15:00
Wysyłka w Warszawie

23.12, Przed 15:00
Poradnik Prezentowy cz.II

Druga część naszego poradnika powstała specjalnie z myślą o naszych klientach, którzy boją się kupować bieliznę na prezent ze względu na nietrafiony rozmiar. Poniżej znajdziesz wskazówki jak odpowiednio przygotować się do takich zakupów i co zrobić, gdy zapomniałeś się przygotować.

Zobacz
Poradnik Prezentowy cz. I

Poradnik Prezentowy część I

Pierwszą część poradnika prezentowego dedykujemy naszym klientom, którym podoba się zbyt dużo. Na apapat.com znajdziecie najlepsze marki luksusowej bielizny, piękne fasony i przede wszystkim wyjątkowy design. Poniżej znajdziecie odpowiedzi na pytania, które najczęściej zadaja nasi klienci.

Zobacz
Zmysłowe zapachy od Agent Provocateur

Istnieją co najmniej dwa sprawdzone sposoby na to, by poczuć się seksownie i kobieco bez względu na okoliczności. Pierwszy z nich, to włożenie pięknej, perfekcyjnie dobranej bielizny. Nie mam wątpliwości, że o tym każda z czytających Pań wie ;) Drugim rytuałem, który niepodważalnie wpływa na to, jak możemy się poczuć jest użycie zapachu, który idealnie odda nasz nastrój. 

Zobacz
15 idealnych zapachów na jesień 2016

Jesień na dobre zagościła w powietrzu. To oficjalnie czas, aby zmienić swój zapach. Z tej okazji ujawniamy zbiór najlepszych zapachów na sezon jesienny, które są w stanie wywołać uczucie ciepła nawet w najzimniejsze dni. 

Zobacz
Ustaw kierunek malejący