Loading..
Trwa ładowanie, proszę czekać

Produkt został pomyślnie dodany do Twojego koszyka.Chcesz mieć pewność, że zamówienie otrzymasz przed świętami? Sprawdź gwarantowane daty dostawy

Standardowa wysyłka

22.12, Przed 15:00
Wysyłka w Warszawie

23.12, Przed 15:00
"Ferrari w świecie bikini" - kolekcja Melissa Odabash
By Apazine

Melissa Odabash

Melissa Odabash to była modelka, która pod swoim nazwiskiem stworzyła markę strojów kąpielowych oraz plażowych ubrań, która obecnie uchodzi za jedną z najlepszych na rynku. Przez wiele lat mieszkała i pracowała we Włoszech, a zawód modelki narodził w niej poczucie tego, jakie są oczekiwania wobec kobiet od strojów kąpielowych i ubrań plażowych.

Od samego początku powstania marki, każda z kolekcji była tworzona i projektowana w taki sposób, aby poza pięknym wyglądem poprawiała i dodatkowo modelowała sylwetkę. Ponadczasowe kostiumy zaprojektowane z wykorzystaniem innowacyjnych tkanin i prostego kroju, mają na celu dopasowanie się do wszystkich sylwetek.

Debiutancka kolekcja Melissa Odabash ukazała się w 1999 roku, po której brytyjski Vouge okrzyknął ją tytułem „ Ferrari w świecie bikini”. Kolekcja szybko stała się wyrazem elegancji i wyrafinowania luksusowej marki lifestylowej. Wprowadzenie kolekcji Melissa Odabash to wprowadzenie mody w świat strojów kąpielowych oraz całego asortymentu uzupełniającego kolekcję, np. tuniki plażowe, kapelusze, klapki, akcesoria.

Melissa Odabash została uhonorowana tytułem „Designer of the Year” w Paryżu, „Projektantem strojów kąpielowych roku” oraz „Marką roku” podczas nagród London Lifestyle, do którego ponownie została nominowana.

Kliknij na zdjęcie, aby przejść do produktu.

Bestsellery

Komentarze (0)
Brak komentarzy
Zostaw komentarz